Natec Mouse Ruff 2, Optical, Black, Wired
| All | |
| Anduri tüüp | Optical |
| Bruto Sügavus (mm) | 80.00 mm |
| Brutokaal | 0.08 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 120.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 45.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Wired |
| DPI | 1000 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Hiire kaal | 69 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mõõtmed (l x s x k) | 62 x 117 x 36 mm |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Paber/Papp | 5.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Mouse |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote nimetus | Ruff 2 |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: natec mouse ruff 2, optical, black, wired, nmy-1987, natec, hiired







